KÜNYE

Yayımlayan

MM MEDYA BİLİŞİM YAYINCILIK REKLAM
VE DANIŞMANLIK SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

İmtiyaz Sahibi & Genel Koordinatör
Mustafa ASLAN
mustafa@metalmedya.com

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü
Murat KÖSE
murat@metalmedya.com

Editör
Özge ÇALIŞ
ozge@metalmedya.com

Muhabir
Tuğba ERDOĞAN
tugba@metalmedya.com

Reklam Koordinatörü

Şükran ÜNER
sukran@metalmedya.com

Reklam Müdürü

Ayfer ŞENTÜRK
ayfer@metalmedya.com

Reklam Satış Grubu

Ali ASLAN
ali@metalmedya.com

Süleyman ASLAN
suleyman@metalmedya.com

Banu CEYHAN
banu@metalmedya.com

Nurhan SARAÇ
nurhan@metalmedya.com

Görsel Yönetmen
Güllü ŞENOL ATEŞ
gul@metalmedya.com

Bilişim Teknolojileri / Web Editör
Kasım ÜÇTAŞ
kasim@metalmedya.com

Finans
Suzan ASLAN
suzan@metalmedya.com

Hukuk Danışmanı
Av. Ali DOĞAN

Mali Danışman
Murat Kotan

metal meyda Makina Store Dergisi Metal Medya Yayın Grubu Kuruluşudur